Reklamacje, rekojmia

Produkty zakupione w naszym sklepie, obejmuje bezpłatna rękojmia na okres 24 miesięcy. W okresie ochronnym mamy obowiązek wymienić towar na prawidłowo działający i zgodny z umową lub udzielić konsumentowi nieodpłatnej naprawy. W przypadku stwierdzenia wad towaru możesz złożyć reklamację przesyłając ją drogą e-mailową na adres poczty elektronicznej: [email protected] lub pisemnie na adres podany w stopce. Formularz reklamacji jest dostępny TUTAJ.

Aby usprawnić proces reklamacji podaj nam wszystkie niezbędne dane takie jak: imię i nazwisko kupującego, numer zamówienia, adres email i/lub telefon, kopię dowodu zakupu (faktura). Do rozpatrzenia reklamacji, sprzedawca musi mieć możliwość zweryfikowania zasadności roszczeń poprzez stwierdzenie istnienia wady oraz podania przyczyn jej powstania. Czas rozpatrzenia reklamacji to 14 dni od daty jej złożenia, zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Kiedy mówimy o wadzie fizycznej?

Rękojmia

Produkt nie ma właściwości, które powinien mieć.

Zakupiony produkt nie ma właściwości przedstawionych w opisie produktów, np. blat jest za krótki, grubość blatu się nie zgadza itd.
Strzałka

Mebel jest niekompletny.

W zakupiony produkcie brakuje elementów przedstawionych w ofercie, na przykład: mebel nie posiada przepustu kablowego, brakuje półki w regale.

Jak złożyć reklamację/rękojmia?

Strzałka

Prześlij zgłoszenie reklamacyjne.

Wypełnij formularz reklamacyjny dostępny TUTAJ. Do reklamacji dodaj zdjęcia. Całość prześlij mailowo na adres: [email protected] Nasz konsultant skontaktuje się
Strzałka

Dostarczenie przedmiotu reklamacji.

 
Aby reklamacja mogła zostać rozpatrzona, sprzedawca musi mieć możliwość zweryfikowania zasadności roszczeń poprzez stwierdzenie istnienia wady oraz podania przyczyn jej powstania. W związku z tym Ty – jako konsument masz obowiązek dostarczyć zakupiony towar do sprzedawcy. Jeżeli Twoja reklamacja zostanie uwzględniona zwrócimy Ci koszt dostarczenia rzeczy.
 
Czas rozpatrzenia reklamacji to 14 dni od daty jej złożenia, zgodnie z obowiązującymi przepisami.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium