Zwroty, gwarancje, reklamacje

 

Bezpieczeństwo i Gwarancja

Nasza firma dostarcza wysokiej jakości meble w przystępnych cenach. Sprzedawane produkty są nowe, w oryginalnym opakowaniu. Udzielamy 12 miesiecznej gwarancji na asortyment. Szczegóły na temat warunków gwarancji można znaleźć w Regulaminie Sklepu.

 

Gwarancja

Okres gwarancji rozpoczyna się z dniem zakupu towaru. Rachunek jest dokumentem potwierdzającym gwarancję, na podstawie którego mogą Państwo reklamować produkt. Prosimy wydrukować i zachować rachunek w razie potrzeby. Kupujący musi sprawdzić towar w momencie dostawy. Wszelkie usterki należy niezwłocznie zgłaszać w formie pisemnej. Wszystkie nowe zamówienia są objęte gwarancją przez okres 12 miesięcy. W ramach gwarancji, kupujący ma prawo do bezpłatnej naprawy, jeśli dostawca nie wymienia produktu na nowy. Różnice w kolorze, nieprawidłowości w strukturze drewna i tzw. pęknięcia włoskowate są naturalne i w ramach zakupu są akceptowane przez kupującego.

 

Zwroty

Jeśli zakupiony towar nie spełnia Twoich oczekiwań, to zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 roku o ochronie praw konsumentów, można zrezygnować z zakupu bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki. Zwrot towaru jest możliwy tylko w przypadku, jeżeli nie był on użytkowany oraz w żaden sposób nie jest zniszczony. Produkt należy spakować w oryginalne opakowanie, które również nie może być zniszczone. Kurier jest na koszt zwracającego i po stronie tej samej strony. Jeżeli zdecydujesz się zwrócić produkt, wyślij wiadomość na adres: biuro@yrke.pl z następującymi informacjami: powód zwrotu, adres, z którego przedmiot ma zostać odebrany, numer konta do zwrotu należności oraz zdjęcie spakowanego produktu. W wiadomości zwrotnej otrzymasz wszystkie niezbędne informacje.

 

Siedziba firmy:
 
YRKE Kamil Biernacki 
33-334 Kamionka Wielka
Królowa Górna 64a
 
Adres do doręczeń, korespondencji, zwrotów, reklamacji, etc.
 
YRKE Kamil Biernacki
33-300 Nowy Sącz
ul. Magazynowa 2
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Przesyłka kurierska) już od 0,01 zł.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl