RATY 10 x 0% RRSO = 0%
1px gif image Czas i koszty dostawy
zamówienie

Zamówienie

Złóż zamówienie na naszej stronie lub u naszego doradcy
poprzez wiadomość mailową

produkcja

Produkcja mebla

Po otrzymaniu
Czas zależy od typu produktu i waha się między 3 a 10 dni.

Wysyłka

Wysyłka

Po wyprodukowaniu mebla przechodzi on kontrolę jakości
i zostaje wysłany kurierem DPD.

Termin dostawy

 1. Szacowany termin realizacji.

  Termin dostawy jest określony na karcie produktu. Może się różnić w zależności do typu produktu i sposobu jego produkcji. Jesteśmy producentem i standardowo potrzebujemy od 3 do 7 dni na wyprodukowanie mebla.

 2. Skracamy terminy.

  W miarę możliwości staramy się skracać terminy dostawy. Jednak przy większych zakupach może się on delikatnie wydłużyć

 3. Obowiązki przewoźnika

  Przypominamy, że przewoźnik standardowo nie ma obowiązku wniesienia paczki do domu / mieszkania / biura. Klient powinien we własnym zakresie zorganizować pomoc przy rozładunku i wniesieniu mebli.

Koszt dostawy

 1. Darmowa dostawa

  Gwarantujemy darmową dostawę przy zakupach powyżej 99 zł. Dotyczy to płatności natychmiastowych poprzez dostępne brami płatności (Przelewy24 i Bluemedia), rat, płatnością kartą oraz przelewem tradycyjnym.

 2. Płatność za pobraniem

  Istnieje możliwość płatności za pobraniem. Do ceny zakupu zostanie doliczony koszt przesyłki tj. 29,99 zł. W tym wypadku przekażesz płatność kurierowi w momencie odbioru paczki.

 3. Możliwość płatności kartą u kuriera

  U większości kurierów istnieje możliwość płatności za pobraniem za pomocą karty lub blikiem. Koniecznie zapytaj o taką opcję!

Uszkodzenia kurierskie

 1. Monitorowany proces produkcji

  Cały proces produkcji jest monitorowany, a nasze produkty na każdym etapie przechodzą kontrolę jakości. Nie ma możliwości, aby produkt wyszedł od nas uszkodzony lub porysowany.

 2. Sprawdź zawartość paczki.

  Meble posiadają duże gabaryty, które ze względu na swój rozmiar, nie są zwykłą paczką. Meble nie są także bagażem podręcznym. Mogę mieć rozmiar 250 × 150 × 100 cm i ważyć od 50 do 150 kg! Dlatego nie można porównywać paczki z meblami do standardowej paczki z zamówioną drobnicą. Dlatego koniecznie sprawdź swoją paczką przy kurierze.

 3. Protokół szkody

  W przypadku uszkodzenia transportowego koniecznie spisz z kurierem protokół szkody lub wypełnij formularz online: https://protokol.dpd.com.pl/. Wypełniony formularz wraz z dokładnymi zdjęciami uszkodzenia prześlij nam na adres [email protected]

1px gif imageZaloguj się

Zaloguj się

lub kontynuuj z

1px gif imageDarmowa dostawa
1px gif image
Darmowa dostawa (Przesyłka kurierska) już od 99,99 zł.
1px gif image do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium