+48 530 832 500 [email protected] B2B
Placówki budżetowe

Firma YRKE wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, oferuje jednostkom budżetowym oraz samorządowym zakup na fakturę z odroczonym terminem płatności, nawet do 30 dni. W przypadku zamówień publicznych prosimy o kontakt na email: [email protected], nasz konsultant pomoże z wyborem odpowiedniego mebla oraz wystawi fakturę.

W jaki sposób mogę złożyć zamówienie? 

  1. Zamówienie można złożyć mailowo na adres: [email protected] 
  2. W wiadomości podaj nam proszę: dokładne informacje odnośnie do zamówionego towaru (długość, szerokość, grubość, dodatki, kolor itd) Możesz również dołączyć zdjęcie lub link do produktu.
  3. Podaj nam dane do faktury oraz adres email pod którym możemy się kontaktować. 
  4. W przypadku większych zamówień istnieje możliwość dowozu wraz z montażem - usługę wyceniamy indywidualnie w zależności od ilości produktów oraz odległości. 

Dodatkowe usługi

  1. Indywidualny transport - w przypadku większych zamówień oferujemy indywidualny transport wraz z pomocą we wniesieniu zakupionych mebli. Nasz kierowca w bezpieczny sposób przetransportuje zamówienie, bez obawy na jakiekolwiek uszkodzenia transportowe. Szybko i na czas. Jesteśmy w stanie ustalić konkretną datę i godzinę doręczenia.
  2. Usługa montażu - jeżeli nie chcesz tracić czasu na montaż zakupionych mebli, możesz zlecić to nam! Przy większych zamówieniach z usługą transportu oferujemy również usługę szybkiego montażu przez naszego specjalistę.

Ważne informacje:

  • W przypadku wyceny większej ilości zamówienia i/lub usług dodatkowych skontaktuje się z nami mailowo pod adresem: [email protected]
  • Jednostkom budżetowym oraz samorządowym możemy wystawić fakturę z odroczonym terminem do 30 dni, w zależności od ilości zamówienia.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium