Black Week - zobacz szczegóły promocji
1px gif image Poznaj naszą historię
Poznaj naszą historię.
 
Począteki działnosci YRKE

YRKE – zaufany polski producent mebli

Producent mebli YRKE to przedsiębiorstwo działające na rynku meblarskim już od 1995 roku. Pierwsze projekty mebli realizowane były przez założycieli – ojca i dwóch synów. To dzięki ich zaangażowaniu, doświadczeniu i pracy, dziś klienci mogą cieszyć się świetną jakością wykonania mebli, nowoczesnym designem i dbałością o najmniejszy szczegół.

1995

Rok 1995 – narodziny rodzinnej firmy

Produkcja mebli i nowe projekty wykonywane były na początku w małych pomieszczeniach garażowych, przeważnie dla rodziny i znajomych. Założyciele firmy wiedzieli jednak, iż to, co stworzyli, jest naprawdę świetnej jakości i wiele innych osób także chciałoby posiadać w swoich wnętrzach produkowane przez nich meble. Dzięki ciężkiej pracy założycieli grono zadowolonych klientów wciąż się powiększało, a rodzinna firma stała się bardzo dobrze prosperującym biznesem.

Pierwsze produkty
2010
Sprzedaż internetowa

Przełomowy rok 2015 – sprzedaż internetowa

Wraz z rozwojem nowoczesnych technologii właściciele firmy postanowili spróbować sprzedaży swoich produktów za pomocą sklepu internetowego oraz na Allegro. Ten pomysł był przedsięwzięciem ryzykownym i kosztownym. Opłacało się jednak, gdyż mimo trudnych początków sklep internetowy YRKE odniósł zakładany sukces. Krótko po utworzeniu sklepu internetowego firma stanęła przed kolejnym wyzwaniem.

2015

Pierwsza hala produkcyjna

W 2018 roku YRKE zatrudniło swoich, pierwszych pracowników i wynajęło halę produkcyjną, by usprawnić proces produkcji mebli. Był to oczywiście strzał w dziesiątkę. Dzięki nowym pracownikom meble powstawały dużo szybciej, a nadal były świetnej jakości.

Pierwsza hala produkcyjna
2018

Rok pełne wyzwań – 2020

Rok 2020 był rokiem przełomowym, firma wyjątkowo szybko rozwijała się, a sprzedaż produktów wzrosła kilkukrotnie. YRKE produkowała meble zarówno klasyczne, jak i nowoczesne. Wszystkie produkty można było wybrać w wielu wariantach kolorystycznych, co przyciągało zainteresowanie potencjalnych klientów. Dzięki zwiększonej sprzedaży i zyskom firma rozpoczęła także rozszerzanie infrastruktury technicznej i biurowej. YRKE otwierało nowe biura i zatrudniało kolejnych pracowników. W 2020 roku YRKE było dużą, silną firmą o stabilnej kondycji.

2020

Inwestyujemy w rozwój

Wraz z nadejściem roku 2021 YRKE postawiło na rozwój i unowocześnienie linii produkcyjnej. Firmie udało się zatrudnić kolejnych pracowników, przenieść się do nowej hali oraz zakupić nowoczesne maszyny, dzięki którym proces produkcji przebiegał sprawnie i szybko.

Nowa hala produkyjna
2021
Produkcja mebli

Wprowadzamy innowacyjne produkty

Firma YRKE cały czas pracuje nad nowymi produktami, które spełnią oczekiwania klientów. Oprócz tego celem na rok 2022 jest unowocześnienie parku maszynowego, by móc produkować meble najwyższej jakości w możliwie najkrótszym czasie. Producent mebli YRKE to rodzinna firma w długoletnią tradycją. Produkty w sklepie internetowym to świetna estetyka i jakość. Każdy klient znajdzie w ofercie takie produkty, które będą spełniały oczekiwania wizualne, jakościowe oraz cenowe.

2022
Ciągle się rozwijamy.
1px gif imageZaloguj się

Zaloguj się

lub kontynuuj z

1px gif imageDarmowa dostawa
1px gif image
Darmowa dostawa (Przesyłka kurierska) już od 99,99 zł.
1px gif image do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium