Opinie o Nas
RATY 10 x 0% RRSO = 0%
1px gif image Uszkodzenia transportowe

Mimo starannego zabezpieczenia produktów na czas transportu (6-warstwowy karton i pianki zabezpieczające) mogą zdarzyć się uszkodzenia powstałe w czasie transportu przesyłki. Cały proces produkcji jest nadzorowany i monitorowany. Wszystkie wysyłane towary przechodzą kontrolę jakości przed wysyłką, żaden mebel nie wychodzi od nas uszkodzony czy porysowany. Podczas odbioru towaru (w obecności kuriera), prosimy o sprawdzenie, czy przesyłka (nie tylko opakowanie) nie posiada uszkodzeń.
Brak uszkodzeń kartonu nie oznacza, że mebel nie został uszkodzony w transporcie.

Jak wyglądają uszkodzenia transportowe?

Uszkodzony blat biały Uszkodzony blat Uszkodzony  blat biały Uszkodzony blat Uszkodzoy blat biały Uszkodzony blat Uszkodzony blat USzkodozny blat

Zobacz na filmie, jak wygląda standardowe uszkodzenie transportowe

Jak postępować w przypadku uszkodzenia transportowego

Protokół

Sprawdź zawartość przesyłki

Meble posiadają duże gabaryty, które ze względu na swój rozmiar, nie są zwykłą paczką. Meble nie są także bagażem podręcznym. Mogę mieć rozmiar 250×150×100 cm i ważyć od 50 do 150 kg! Dlatego nie można porównywać paczki z meblami do standardowej paczki z zamówioną drobnicą. Dlatego koniecznie sprawdź swoją paczką przy kurierze.

Protokół

Protokół szkody

W przypadku uszkodzenia transportowego koniecznie spisz z kurierem protokół szkody lub wypełnij formularz online: https://protokol.dpd.com.pl. Wypełniony formularz wraz z dokładnymi zdjęciami uszkodzenia prześlij nam na adres [email protected]

Telefon

Skontaktuj się z nami

W przypadku trudności ze sprawdzeniem towaru lub odmowy spisania protokołu szkodowego przez kuriera prosimy o spisanie danych osobowych pracownika firmy przewozowej – imienia, nazwiska oraz numeru kuriera – i niezwłoczne przekazanie tej informacji do Działu Obsługi Klienta.

Masz pytanie?
Skontaktuj się z nami! Bardzo chętnie pomożemy i doradzimy Ci w każdym temacie.

1px gif imageZaloguj się

Zaloguj się

lub kontynuuj z

1px gif imageDarmowa dostawa
1px gif image
Darmowa dostawa (Przesyłka kurierska) już od 99,99 zł.
1px gif image do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium