Yrke dla firm

Szukasz pomysłu na umeblowanie i stylizację przestrzeni, w której prowadzisz swoją działalność? Usługa YRKE® dla Firm to szereg udogodnień dla przedsiębiorców oraz instytucji budżetowych. Oferujemy korzystne rabaty, pomoc w aranżacji oraz możliwość zakupu z odroczonym terminem płatności dla jednostek budżetowych. Sprawdź co przygotowaliśmy dla Twojej firm.

Co oferujemy?

  1. Leasing dla firm - Opcja leasingu umożliwia przedsiębiorcom zakup na raty z decyzją nawet w 15 min. Korzystamy z usług Leaselink, dzięki czemu możesz dokonać zakupu już od kwoty 400 zł. Leasing możesz załatwić o dowolnej dla Ciebie porze i w dowolnym miejscu, całkowicie ONLINE w kilka minut, bez żadnych wniosków i dokumentów. Gdy wybierzesz pożyczkę leasingową, od razu otrzymamy płatność za twoje zakupy. W przypadku leasingu operacyjnego otrzymasz umowę do podpisania z kurierem. Płatność zostanie zrealizowana w kilka chwil po złożeniu przez Ciebie podpisu na dokumencie umowy.
  2. Rabaty - w przypadku większych zakupów możemy zaproponować korzystne rabaty. W tym celu napisz do nas maila na: [email protected] podając dokładnie specyfikację zamówienia oraz ilości. 
  3. Usługa wniesienia i usługa montażu - w przypadku większych zamówień oferujemy indywidualny transport wraz z pomocą we wniesieniu zakupionych mebli. Nasz kierowca w bezpieczny sposób przetransportuje zamówienie, bez obawy na jakiekolwiek uszkodzenia transportowe. Szybko i na czas. Jesteśmy w stanie ustalić konkretną datę i godzinę doręczenia.

Jeżeli nie chcesz tracić czasu na montaż zakupionych mebli, możesz zlecić to nam! Przy większych zamówieniach z usługą transportu oferujemy również usługę szybkiego montażu przez naszego specjalistę.

  1. Nadruki na meblach - oferujemy możliwość spersonalizowanych nadruków UV na naszych meblach. Może być to np. Twoje logo. O szczegóły koniecznie zapytaj mailowo: [email protected]

 

Ważne informacje:

 

  • W przypadku wyceny większej ilości zamówienia i/lub usług dodatkowych skontaktuje się z nami mailowo pod adresem: [email protected]
  • Czas produkcji jest uzależniony od wielkości zamówienia i waha się w granicy 5-10 dni roboczych
  • Oferujemy płatność na podstawie faktury proforma lub przez szybkie płatności.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium