Black Week - zobacz szczegóły promocji
1px gif image YRKE dla firm

YRKE® dla firm

Szukasz pomysłu na umeblowanie i stylizację przestrzeni, w której prowadzisz swoją działalność? Usługa YRKE® dla Firm to szereg udogodnień dla przedsiębiorców oraz instytucji budżetowych. Oferujemy korzystne rabaty, pomoc w aranżacji oraz możliwość zakupu z odroczonym terminem płatności dla jednostek budżetowych. Sprawdź co przygotowaliśmy dla Twojej firm

Yrke dla firm meble leasing
ikona strzałki

Leasing dla firm

Opcja leasingu umożliwia przedsiębiorcom zakup na raty z decyzją nawet w 15 min. Korzystamy z usług Leaselink, dzięki czemu możesz dokonać zakupu już od kwoty 500 zł. Leasing możesz załatwić o dowolnej dla Ciebie porze i w dowolnym miejscu, całkowicie ONLINE w kilka minut, bez żadnych wniosków i dokumentów. Gdy wybierzesz pożyczkę leasingową, od razu otrzymamy płatność za twoje zakupy. W przypadku leasingu operacyjnego otrzymasz umowę do podpisania z kurierem. Płatność zostanie zrealizowana w kilka chwil po złożeniu przez Ciebie podpisu na dokumencie umowy.

Ikona strzałki

Darmowy projekt

Potrzebujesz urządzić biuro w funkcjonalny sposób? Nasz zespół kreatywnych projektantów urządzi dla Ciebie piękne i funkcjonalne pomieszczenie. Wszytko to zupełnie za darmo i bardzo szybko — nawet 48h! Zasady są bardzo proste — TY przesyłasz plan pomieszczenia, MY projektujemy! Przykładowy plan pomieszczenia możesz pobrać TUTAJ. Koniecznie sprawdź również naszą zakładkę DARMOWE PROJEKTY, gdzie znajdziesz szczegółowe informacje o darmowym projekcie.

Ikona strzałki

Zakup z odroczonym terminem

Jednostkom budżetowym takim jak szkoły, szpitale, biblioteki publiczne itd. umożliwiamy zakup na fakturę z odroczonym terminem płatności nawet do 30 dni. W przypadku zamówień publicznych prosimy o kontakt na email: [email protected] nasz konsultant pomoże z wyborem odpowiedniego mebla oraz wystawi fakturę.

Dodatkowe usługi dla firm

Ikona strzałki

Indywidualny transport

W przypadku większych zamówień oferujemy indywidualny transport wraz z pomocą we wniesieniu zakupionych mebli. Nasz kierowca w bezpieczny sposób przetransportuje zamówienie, bez obawy na jakiekolwiek uszkodzenia transportowe. Szybko i na czas. Jesteśmy w stanie ustalić konkretną datę i godzinę doręczenia.

Ikona strzałki

Usługa montażu

Jeżeli nie chcesz tracić czasu na montaż zakupionych mebli, możesz zlecić to nam! Przy większych zamówieniach z usługą transportu oferujemy również usługę szybkiego montażu przez naszego specjalistę.

Masz pytanie?
Znajdziemy idealne rozwiązanie dla Twojej firmy.

1px gif imageZaloguj się

Zaloguj się

lub kontynuuj z

1px gif imageDarmowa dostawa
1px gif image
Darmowa dostawa (Przesyłka kurierska) już od 99,99 zł.
1px gif image do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium