Black Week - zobacz szczegóły promocji
1px gif image Zwroty

Osobom fizycznym, nieprowadzącym działalności gospodarczej (sektor B2C) przysługuje prawo zwrotu towaru w terminie nieprzekraczającym 14 dni — dotyczy standardowej oferty. Nie dotyczy klientów z sektora B2B. Nie dotyczy produktów wykonanych na specjalne zamówienie, o specjalnie dopasowanych wymiarach i dużych zamówień.

Rozmontuj produkt

KROK 1. Rozmontuj produkt

Jeżeli zdążyłeś już zmontować produkt, ostrożnie go zdemontuj. Pamiętaj, że w przypadku mebli twardych (szafy, komody, kontenerki itd.) mogą powstać trwałe uszczerbki, za które jesteś odpowiedzialny. Uszczerbki zmniejszają wartość produktu, dlatego nie będziemy w stanie oddać Ci całości kwoty.

Zapakuj produkt

KROK 2. Zapakuj produkt

Zapakuj produkt do wysyłki, w tym celu najlepiej sprawdzi się oryginalny karton i zabezpieczenie. Pamiętaj, że jesteś odpowiedzialny za odpowiednie zabezpieczenie produktu na czas transportu. Jeżeli mebel ulegnie uszkodzeniu transportowemu, nie będziemy mogli zwrócić Ci całości kwoty.

Zrób zdjęcie

KROK 3. Zrób zdjęcie

Zrób zdjęcie zapakowanej paczki i dołącz do formularza zwrotu, który możesz pobrać TUTAJ. Pamiętaj, aby wyraźnie wpisać i dobrze sprawdzić dane do wykonania przelewu zwrotnego.

Prześlij formularz

KROK 4. Prześlij do nas formularz

Wypełniony formularz, wraz ze zdjęciem paczki prześlij nam na adres mailowy: [email protected]. W ciągu 24h w dni robocze potwierdzimy otrzymanie formularza.

Odeślij paczkę

KROK 5. Odeślij nam paczkę

Zwracany towar odeślij do nas niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym poinformowałeś nas o odstąpieniu od Umowy Sprzedaży. Adres do zwrotu:


YRKE SP. Z O.O.
Magazynowa 2
33-300 Nowy Sącz

Odeślij paczkę

KROK 6. Zwrot należności

Po otrzymaniu Twojego zwrotu nasi pracownicy sprawdzą zwracany produkt. Jeżeli wszystko będzie się zgadzało i produkt nie będzie uszkodzony, otrzymasz od nas zwrot w ciągu maksymalnie 14 dni.

1px gif imageZaloguj się

Zaloguj się

lub kontynuuj z

1px gif imageDarmowa dostawa
1px gif image
Darmowa dostawa (Przesyłka kurierska) już od 99,99 zł.
1px gif image do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium