+48 530 832 500 [email protected] B2B

Ścianki działowe

Ścianka działowa - Biała Ścianka działowa - Biała
Producent: YRKE®️
Cena: 539,99 zł
szt.
zobacz więcej
Ścianka działowa - Szara Ścianka działowa - Szara
Producent: YRKE®️
Cena: 539,99 zł
szt.
zobacz więcej
Ścianka działowa - Grafit Ścianka działowa - Grafit
Producent: YRKE®️
Cena: 539,99 zł
szt.
zobacz więcej
Ścianka działowa - Czarna Ścianka działowa - Czarna
Producent: YRKE®️
Cena: 539,99 zł
szt.
zobacz więcej
Ścianka działowa - Sosna Ścianka działowa - Sosna
Producent: YRKE®️
Cena: 539,99 zł
szt.
zobacz więcej
Ścianka działowa - Dąb sonoma Ścianka działowa - Dąb sonoma
Producent: YRKE®️
Cena: 539,99 zł
szt.
zobacz więcej
Ścianka działowa - Dąb złoty Ścianka działowa - Dąb złoty
Producent: YRKE®️
Cena: 539,99 zł
szt.
zobacz więcej
Ścianka działowa - Orzech Ścianka działowa - Orzech
Producent: YRKE®️
Cena: 539,99 zł
szt.
zobacz więcej

Dlaczego warto zdecydować się na mobilną ściankę działową i jakie ma ona zastosowanie?

Jest wiele sposobów na szybkie zmienienie dotychczasowej aranżacji wnętrza, zwiększenie funkcjonalności pomieszczeń. Nie trzeba przeprowadzać gruntownych i kosztownych remontów. Z pomocą przychodzą między innymi mobilne ścianki działowe, które wspaniale nadają się do domu, mieszkania, biura, szkoły, biblioteki, restauracji, centrum handlowego itd.

Przy użyciu ścianek działowych wyodrębnienie pomieszczeń staje się niezwykle łatwe i szybkie. Można liczyć na zapewnienie większej prywatności i dźwiękoszczelności. Będą one odpowiednie do pomieszczeń zarówno przestronnych, jak i o ograniczonym metrażu. Warto poznać wszystkie zalety, liczne zastosowania mobilnych ścianek działowych.

Jakie zalety ma przenośna ścianka działowa?

Mobilne ścianki przesuwne to bardzo praktyczne rozwiązanie o szerokim zastosowaniu. Są niezwykle wytrzymałe, tłumią hałasy, zapewniają większe poczucie prywatności. Nie mają futryn, nie trzeba przeprowadzać żadnych dodatkowych prac budowlanych. Za pomocą ścianek przesuwnych możliwe staje się podzielenie przestrzeni na więcej pomieszczeń. W ten sposób zwiększa się ich funkcjonalność. Doskonale nadają się do wydzielania różnych stref w domu, mieszkaniu, biurze itd. Na korzyść ścianek mobilnych przemawia również to, że nie stwarzają one żadnych barier na podłodze.

Są relatywnie lekkie, dzięki czemu można je z łatwością przenosić z jednego miejsca do drugiego. Nie zajmują wiele przestrzeni, nie przyczyniają się do zmniejszenia metrażu pomieszczenia. Można liczyć na wysokie walory użytkowe i estetyczne. Ścianki są wyposażone w stabilne i solidne nogi. Nowoczesny design sprawia, że stanowią praktyczną dekorację. Ich uniwersalny charakter sprawia, że pasują wszędzie, wtapiają się w otoczenie. Za pomocą ścianek działowych zmiany aranżacyjne stają się niezwykle proste i szybkie do przeprowadzenia. Można liczyć na przyśpieszony i łatwy montaż.

Mobilna ścianka działowa o szerokim zastosowaniu

Przenośne ścianki działowe można wykorzystać na wiele sposobów. Sprawdzają się w każdym pomieszczeniu, niezależnie od jego przeznaczenia. Będą odpowiednie w przestrzeni domowej i biurowej. Mobilna ścianka działowa posłuży do wydzielenia dodatkowej przestrzeni w biurze, czyli przykładowo sali konferencyjnej, strefy relaksu, miejsca do spotkań z klientami. W lokalach gastronomicznych również wspaniałe sprawdzają się mobilne ścianki działowe. Można spotkać je coraz częściej w restauracjach, pomagają w zorganizowaniu przestrzeni. Sprzedawcy w galeriach handlowych także decydują się na wykorzystanie ścianek działowych. Można użyć ich do wydzielenia przestrzeni dla wystawców, czyli w pawilonach wystawowych. Mobilna ścianka działowa to świetne rozwiązanie do szkół, urzędów, bibliotek i szeregu innych obiektów. Idealnie nadają się do szybkiego podzielenia dużych pomieszczeń na mniejsze powierzchnie.

W domach i mieszkaniach również warto stosować mobilne ścianki działowe, to samo dotyczy obiektów użyteczności publicznej. Można wykorzystać je do podzielenia pokoju dziecięcego, szczególnie jeśli jest on używany przez rodzeństwo. Świetnym pomysłem będzie także wyodrębnienie strefy do nauki, zabawy i wypoczynku. Mobilna ścianka posłużyły do stworzenia domowego biura, pozwoli lepiej skupić się na pracy. Kolejną opcją jest oddzielenie kuchni od salonu w przypadku otwartego pomieszczenia. Mobilna ścianka działowa sprawdzi się także do wydzielenia garderoby w sypialni. W kawalerce także będzie to korzystne rozwiązanie, bo pozwoli na zorganizowanie dodatkowej strefy przy już mocno ograniczonym metrażu. Ścianki przesuwne mogą być stosowane również w łazience.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium