Ikona fotela+48 530 832 500Darmowa wysyłkaDarmowa wysyłka powyżej 99 zł RatyRaty 0% RRSO 0%Leasing dla firmB2BIkona fotelaPolska produkcja
Filtry
Promocja

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Biurko do gier

Nowoczesne biurka gamingowe są dziś czymś znacznie więcej niż stylistycznie odmienionym, jednak zwykłym biurkiem. Wraz z rozwojem streamingu na YouTube, e-sportu czy przede wszystkim upowszechnieniu się pracy zdalnej stały się narzędziem jak każde inne. Z racji tego wzrosły znacznie wymagania wobec nich, a także podlegają już zupełnie innym kryteriom oceny odnośnie tego, czy dane biurko gamingowe można okreslić mianem "dobre" lub "przeciętne". Określenie "fajne" nie dotyczy bowiem narzędzi. Biurko do grania stało się biurkiem do pracy, nawet jeśli polega ona na... graniu. Biurko gamingowe pozwoli Ci zebrać wszystkie urządzenia peryferyjne w jednym miejscu, niezależnie, czy chcesz stworzyć cały pokój gamingowy, czy tylko stanowisko do gier w części pokoju. Oprócz oryginalnego designu różni się od zwykłego biurka tym, że posiada szereg funkcjonalnych dodatków takich jak przepust kablowy, uchwyt na słuchawki, gniazdko 230V i USB, a także oświetlenie LED ze zmiennymi kolorami z palety RGB. Dodatkowo w konfiguracji można dodać ładowarkę indukcyjną, rynnę na przewody, a nawet zmienić kolor okleiny! Biurko do gier komputerowych powinno bowiem być w miarę możliwości samowystarczalną stacją roboczą.

Biurko gamingowe małe, średnie czy duże?

Dzięki konfiguratorowi dostępnemu na stronie wybranego koloru możesz określić rozmiar blatu do biurka gamingowego. Oferujemy stabilne blaty o grubości 36 mm, długości od 100 do 180 cm i głębokości od 60 do 80 cm.

Oświetlenie LED

Odpowiednio dobrany kolor oświetlenia, tworzy niesamowitą atmosferę wokół stanowiska. Dopasowanie barw zwiększy klimat czasu spędzanego w grach. Oświetlenie LED znajduje się w tylnej stronie biurka, dzięki czemu przy ustawieniu przy ścianie rozprasza się po jej powierzchni.

Przy wielogodzinnym przesiadywaniu przed monitorem warto zadbać o naturalną postawę, w czym może pomóc podstawka pod monitor.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium